„Poznejte Krkonoše tak, jak je neznáte“

Termíny pro srpen vypsány!

2017-08-08

Vyrazte s námi na první průvodcované trasy. Termíny jednotlivých tras jsou vypsány jak zde na webu, tak i na facebooku. Přihlašte se ještě dnes a poznejte Krkonoše tak, jak je neznáte. :)

Srpnové termíny úspěšně za námi

2017-08-20

Zvláště páteční trasu "Třemi údolími pod Sněžkou" doprovázelo krásné počasí a účastníci odcházeli spokojeni s množstvím nových poznatků. Nestihli jste žádný ze srpnových termínů? Nevadí. Na začátek září jsou plánovány další termíny, které budou v brzké době vypsány. Sledujte web aupatalagency.cz a náš facebook.

Nové termíny pro měsíc září

2017-08-27

Dnes byly vypsány nové termíny na následující měsíc. Jednotlivé termíny můžete nalézt jak na facebooku v sekci "Události", tak zde na webu. Vyrazte s námi na "premiéru" tras "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic" nebo "Z kolonády do Vrajtu". Dále je připravena i oblíbená trasa "Po velkoúpských stráních a nejen to". Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes. :-)

Speciální průvodcovaná trasa "Po stopách Jana Buchara"

2017-10-01

Mimořádné průvodcované trasy s názvem "Po stopách Jana Buchara" se se můžete zúčastnit 7.10. 2017. Vyrazte s námi připomenout si jednu z největších krkonošských osobností. Dobový průvodce a poutavý výklad je samozřejmostí. Ke speciální akci patří také speciální ceník. Rezervaci můžete provést již nyní přes email nebo telefon.

Ukončení sezony. Děkujeme a těšíme se na jaře znovu na viděnou

2017-10-31

Letošní sezona je k 31.10. ukončena. Děkujeme všem, kteří letos, v rámci zkušebního provozu, využili naše služby. Nyní si dáváme zimní pauzu, během které se pravděpodobně žádné termíny vypisovat nebudou, avšak pro případné zájemce s početnější skupinou rádi připravíme trasu i v tomto období. S ostatními se těšíme na viděnou znovu na jaře.

PF 2018

2017-12-23

Příjemné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do nového roku přeje Aupatal Agency.

Během letních prázdnin i na Malé Úpě!

2018-07-01

Toulky Malou Úpou - tak se jmenuje nový projekt, který vznikl ve spolupráci s obcí Malá Úpa. Zahrnuje 2 nové trasy, které se pravidelně střídají každou středu po celou dobu letních prázdnin. Cena je pouhých 50 Kč a není nutná předchozí rezervace. Stačí se zkrátka dostavit k infocentru na Malé Úpě v 9:30 h. Tak nezapomeňte, vyrážíme každou středu! Celý letáček naleznete na facebooku.

Na Velikonoce s Aupatal Agency

2018-03-01

Nová sezona se blíží. Začínáme prodlouženým velikonočním víkendem 31.3.-2.4. 2018. Můžete se těšit například na speciální trasu "Po stopách Jana Buchara", o kterou byl loni projeven velký zájem. Nenechte si ujít první jarní průvodcovanou trasu. Bližší informace již brzy zde i na naší facebookové stránce. Těšíme se na vás! :-)

První letošní trasa je za námi, nové termíny jsou připravovány

2018-04-01

Letošní premiéru si v sobotu 31.3. odbyla trasa "Po stopách Jana Buchara". Ačkoliv předpověď nám nebyla příliš nakloněna, vše se nakonec zdařilo. :-) Během dubna se můžete této trasy zúčastnit znovu, připravena bude i trasa "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic.

Nové termíny pro měsíc duben

2018-04-02

Dnes byly vypsány nové termíny na následující měsíc. Jednotlivé termíny můžete nalézt jak na facebooku v sekci "Události", tak zde na webu. Vyrazte s námi například na další termín trasy "Po stopách Jana Buchara" nebo "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic". Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes. :-)

Nové termíny pro měsíc květen

2018-05-03

Tomuto měsíci bude dominovat především oblast úpského údolí a to v rámci tras: "Po velkoúpských stráních a nejen to" nebo "Třemi údolími pod Sněžkou". Chybět nebude ani termín pro oblíbenou trasu "Po stopách Jana Buchara". Neváhejte se přihlásit již nyní... těšíme se na Vás! ;-)

Nové termíny pro měsíc červen jsou vypsány

2018-06-05

Tento měsíc se můžete těšit opravdu na mnohé. Celý třetí víkend v měsíci můžete strávit v Peci pod Sněžkou a jejím okolí. Vystřídají se postupně všechny 3 trasy z nabídky. Nezapomínáme ani na tradiční trasu "Po stopách Jana Buchara" a po stopách se vypravíme také v Kořenově a Harrachově, zde však po stopách starých hranic. Neváhejte a rezervujte si svá místa již nyní. Těšíme se na Vás! :)

Srpnové termíny a aktuální informace o provozu

2018-08-01

Poslední prázdninový měsíc nabídne znovu velkou škálu termínů a tras. Měsíc srpen je zároveň posledním měsícem s častějšími termíny. Od září přecházíme zase do provozu (pátek)-sobota-neděle. Využijte tedy poslední možnosti kombinace krásného letního počasí a širokého výběru tras. Do konce srpna probíhají také pravidelné středeční "Toulky Malou Úpou".

Podzimní akce "1+1 JE STÁLE JEN 1!"

2018-09-01

Připravili jsme pro Vás podzimní akci v podobě vstupného 1+1 osoba ZDARMA! Sleva platí od 1.9. do 17.11. 2018 pro všechny stálé trasy uvedené zde na webu a trasu "Po stopách Jana Buchara". Slevu lze využít v tarifech dospělý, student a senior. Obě osoby musí však spadat do stejného tarifu. Využijte této příležitosti a poznejte historii a krásu podzimních Krkonoš se slevou. Nové termíny pro měsíc září již vypsány!

90. narozeniny lanovky na Černou horu

2018-09-12

Lanovka na Černou horu má narozeniny a my budeme u toho. Přijďte na den plný zábavy, soutěží a zúčastnit se můžete i speciální průvodcované trasy - připravené speciálně pro tuto událost. Vycházíme od horní stanice lanové dráhy ve 14:00 a 16:00. Více informací o události na facebooku a webu SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC. Těšíme se na Vás. :)