„Poznejte Krkonoše tak, jak je neznáte“

Termíny pro srpen vypsány!

2017-08-08

Vyrazte s námi na první průvodcované trasy. Termíny jednotlivých tras jsou vypsány jak zde na webu, tak i na facebooku. Přihlašte se ještě dnes a poznejte Krkonoše tak, jak je neznáte. :)

Srpnové termíny úspěšně za námi

2017-08-20

Zvláště páteční trasu "Třemi údolími pod Sněžkou" doprovázelo krásné počasí a účastníci odcházeli spokojeni s množstvím nových poznatků. Nestihli jste žádný ze srpnových termínů? Nevadí. Na začátek září jsou plánovány další termíny, které budou v brzké době vypsány. Sledujte web aupatalagency.cz a náš facebook.

Nové termíny pro měsíc září

2017-08-27

Dnes byly vypsány nové termíny na následující měsíc. Jednotlivé termíny můžete nalézt jak na facebooku v sekci "Události", tak zde na webu. Vyrazte s námi na "premiéru" tras "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic" nebo "Z kolonády do Vrajtu". Dále je připravena i oblíbená trasa "Po velkoúpských stráních a nejen to". Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes. :-)

Speciální průvodcovaná trasa "Po stopách Jana Buchara"

2017-10-01

Mimořádné průvodcované trasy s názvem "Po stopách Jana Buchara" se se můžete zúčastnit 7.10. 2017. Vyrazte s námi připomenout si jednu z největších krkonošských osobností. Dobový průvodce a poutavý výklad je samozřejmostí. Ke speciální akci patří také speciální ceník. Rezervaci můžete provést již nyní přes email nebo telefon.

Ukončení sezony. Děkujeme a těšíme se na jaře znovu na viděnou

2017-10-31

Letošní sezona je k 31.10. ukončena. Děkujeme všem, kteří letos, v rámci zkušebního provozu, využili naše služby. Nyní si dáváme zimní pauzu, během které se pravděpodobně žádné termíny vypisovat nebudou, avšak pro případné zájemce s početnější skupinou rádi připravíme trasu i v tomto období. S ostatními se těšíme na viděnou znovu na jaře.

PF 2018

2017-12-23

Příjemné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do nového roku přeje Aupatal Agency.

Během letních prázdnin i na Malé Úpě!

2018-07-01

Toulky Malou Úpou - tak se jmenuje nový projekt, který vznikl ve spolupráci s obcí Malá Úpa. Zahrnuje 2 nové trasy, které se pravidelně střídají každou středu po celou dobu letních prázdnin. Cena je pouhých 50 Kč a není nutná předchozí rezervace. Stačí se zkrátka dostavit k infocentru na Malé Úpě v 9:30 h. Tak nezapomeňte, vyrážíme každou středu! Celý letáček naleznete na facebooku.

Na Velikonoce s Aupatal Agency

2018-03-01

Nová sezona se blíží. Začínáme prodlouženým velikonočním víkendem 31.3.-2.4. 2018. Můžete se těšit například na speciální trasu "Po stopách Jana Buchara", o kterou byl loni projeven velký zájem. Nenechte si ujít první jarní průvodcovanou trasu. Bližší informace již brzy zde i na naší facebookové stránce. Těšíme se na vás! :-)

První letošní trasa je za námi, nové termíny jsou připravovány

2018-04-01

Letošní premiéru si v sobotu 31.3. odbyla trasa "Po stopách Jana Buchara". Ačkoliv předpověď nám nebyla příliš nakloněna, vše se nakonec zdařilo. :-) Během dubna se můžete této trasy zúčastnit znovu, připravena bude i trasa "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic.

Nové termíny pro měsíc duben

2018-04-02

Dnes byly vypsány nové termíny na následující měsíc. Jednotlivé termíny můžete nalézt jak na facebooku v sekci "Události", tak zde na webu. Vyrazte s námi například na další termín trasy "Po stopách Jana Buchara" nebo "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic". Neváhejte a rezervujte si své místo ještě dnes. :-)

Nové termíny pro měsíc květen

2018-05-03

Tomuto měsíci bude dominovat především oblast úpského údolí a to v rámci tras: "Po velkoúpských stráních a nejen to" nebo "Třemi údolími pod Sněžkou". Chybět nebude ani termín pro oblíbenou trasu "Po stopách Jana Buchara". Neváhejte se přihlásit již nyní... těšíme se na Vás! ;-)

Nové termíny pro měsíc červen jsou vypsány

2018-06-05

Tento měsíc se můžete těšit opravdu na mnohé. Celý třetí víkend v měsíci můžete strávit v Peci pod Sněžkou a jejím okolí. Vystřídají se postupně všechny 3 trasy z nabídky. Nezapomínáme ani na tradiční trasu "Po stopách Jana Buchara" a po stopách se vypravíme také v Kořenově a Harrachově, zde však po stopách starých hranic. Neváhejte a rezervujte si svá místa již nyní. Těšíme se na Vás! :)

Srpnové termíny a aktuální informace o provozu

2018-08-01

Poslední prázdninový měsíc nabídne znovu velkou škálu termínů a tras. Měsíc srpen je zároveň posledním měsícem s častějšími termíny. Od září přecházíme zase do provozu (pátek)-sobota-neděle. Využijte tedy poslední možnosti kombinace krásného letního počasí a širokého výběru tras. Do konce srpna probíhají také pravidelné středeční "Toulky Malou Úpou".

Podzimní akce "1+1 JE STÁLE JEN 1!"

2018-09-01

Připravili jsme pro Vás podzimní akci v podobě vstupného 1+1 osoba ZDARMA! Sleva platí od 1.9. do 17.11. 2018 pro všechny stálé trasy uvedené zde na webu a trasu "Po stopách Jana Buchara". Slevu lze využít v tarifech dospělý, student a senior. Obě osoby musí však spadat do stejného tarifu. Využijte této příležitosti a poznejte historii a krásu podzimních Krkonoš se slevou. Nové termíny pro měsíc září již vypsány!

90. narozeniny lanovky na Černou horu

2018-09-12

Lanovka na Černou horu má narozeniny a my budeme u toho. Přijďte na den plný zábavy, soutěží a zúčastnit se můžete i speciální průvodcované trasy - připravené speciálně pro tuto událost. Vycházíme od horní stanice lanové dráhy ve 14:00 a 16:00. Více informací o události na facebooku a webu SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC. Těšíme se na Vás. :)

PF 2019

2018-12-22

Děkujeme za přízeň v roce 2018 a těšíme se znovu na viděnou i v roce následujícím. Do nového roku přejeme jen to nejlepší a především zdravíčko... ostatní již přijde samo. Pěkné svátky přeje Aupatal Agency. :)

Nabízíme novou službu!

2019-02-01

Máte-li práce nad hlavu a nestíháte se věnovat propagaci svého podniku, či chcete začít se sociálními sítěmi a nevíte jak na to, rádi Vám pomůžeme. Od nového roku nabízíme novinku v podobě správy sociálních sítí pro poskytovatele služeb cestovního ruchu. Více informací najdete v záložce "Další služby".

Nová sezona začíná 20.4. 2019

2019-03-25

Letošní sezonu zahájíme během prodlouženého velikonočního víkendu. O programu budeme včas informovat. Těšíme se na vaší účast! Neváhejte a přijďte vyzkoušet netradiční průvodcovské služby i letos. Poznejte Krkonoše tak, jak je neznáte. ;)

Program na měsíc duben

2019-04-10

První jarní kilometry s Aupatal Agency. 20.4. se vypravíme "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic, následující víkend 27.4. proběhne speciální trasa v rámci akce "Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou" a 28.4. se můžete těšit na oblíbenou trasu "Třemi údolími pod Sněžkou. Neváhejte si rezervovat svá místa již nyní. Těšíme se na Vás! :)

Červnové termíny jsou tady!

2019-06-04

Druhá polovina června bude zahrnovat putování "Třemi údolími pod Sněžkou" a to hned ve 2 termínech - 22.6. a 29.6. V neděli 23.6. se vypravíme "Po velkoúpských stráních a nejen to" a poslední červnový den bude patřit toulkám "Malebným Kořenovem a po stopách starých hranic".

Toulky Malou Úpou začínají!

2019-07-08

Druhý ročník letních průvodcovaných vycházek pod záštitou a za podpory obce Malá Úpa začíná 11.7. Každý následující čtvrtek bude tedy ve znamení jedné ze tří tras na Malé Úpě a okolí. Cena za osobu je lidových 70 Kč a vycházíme vždy od infocentra na Pomezních boudách v 9:30 h. Všechny informace naleznete na webu www.malaupa.cz. Těšíme se na vás!

Čtvrteční srpnový "dvoják"

2019-08-01

Od začátku prázdnin se můžete těšit na pravidelné čtvrteční Toulky Malou Úpou, ke kterým nyní přidáváme ve stejný den další lokaci průvodcované trasy. Jak je to možné stihnout? :O Na Toulky se vydáváme od 9:30 h a na podvečerní městskou trasu v Peci pod Sněžkou se s námi můžete vypravit ve stejný den od 17:00. Rezervace na trasu v Peci přijímáme nejpozději v den konání do 12:00!

Termíny pro měsíc září

2019-09-15

Po dovolené jsme zpátky a máme pro vás pár termínů na poslední víkend v září. Pokud si chcete udělat prodloužený víkend v Peci, jsme pro vás přichystáni už od pátečního odpoledne, kdy v 16:30 startuje městská trasa Pec pod Sněžkou. V sobotu se na vás těšíme při trase "Třemi údolími pod Sněžkou" a víkend zakončíme v neděli "Po velkoúpských stráních a nejen to".

Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou

2019-09-27

Letos již podruhé si vás dovolujeme pozvat na úklidovou akci s bohatým doprovodným programem v Peci pod Sněžkou a okolí, která se bude konat 4.-6.10. 2019. Více informací naleznete na facebooku dané akce. V rámci doprovodného programu nabízíme jednu z nejoblíbenějších průvodcovaných tras a to s významnou slevou pro účastníky akce. ;-)

Termíny pro měsíc říjen vypsány!

2019-10-07

V druhé polovině měsíce se vydáme za poznáním okolí Pece pod Sněžkou. Vypsány jsou nejen celodenní trasy, ale i odpolední procházka v podobě trasy "Pec pod Sněžkou - městská trasa" s termínem, pátek 25.10. od 16h. Zároveň se také po delší odmlce vrací putování "Po stopách Jana Buchara", které je plánováno na státní svátek 28.10. S rezervací míst neváhejte! Těšíme se na vás. :-)

Nabídka pro podniky nejen z Krkonoš!

2019-10-14

Připravujete své pensiony, půjčovny, restaurace a další provozy na zimní sezonu? Tak nezapomeňte také na kvalitní prezentaci. V online prostředí vám s tímto nelehkým úkolem rádi pomůžeme… a to konkrétně od 1.11. 2019, kdy se nám uvolnily kapacity pro 1-2 zájemce. Chcete být vidět, ale nemáte na spravování dalších komunikačních kanálů čas a energii? Ozvěte se nám!

Poslední termíny letošní sezony

2019-11-05

Listopadový program a POSLEDNÍ termíny letošní vydařené sezony jsou tady. Využijte poslední šance vypravit se za poznáním historie Krkonoš před zimní pauzou. Konkrétně se s námi můžete vydat 16.11. na trasu "Třemi údolími pod Sněžkou" a 17.11. "Po velkoúpských stráních a nejen to". Následně ukončíme sezonu, nicméně případné zájemce rádi obsloužíme na základě individuální poptávky. ;-)

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI!

2019-12-01

Opravdu originální dárek v podobě netradičního zážitku z Krkonoš nejen pro milovníky našich nejvyšších hor. Certifikovaný dobový průvodce se bude věnovat pouze VÁM a VY sami si určíte, na jakou z nabízených tras chcete vyrazit a koho s sebou vezmete. Cena voucheru v dárkové obálce včetně poštovného činí 1590 Kč. Více informací a objednávky na aupatalagency@gmail.com

PF 2020

2019-12-27

Děkujeme za přízeň v roce 2019 a těšíme se znovu na viděnou i v roce následujícím. Poklidné svátky přeje Aupatal Agency.

Vyjádření k aktuální situaci

2020-03-20

Touto dobou jsme měli v plánu vypisovat první termíny, představit novinky a snad přivítat i první klienty... bohužel tomu tak není a asi není nutné konstatovat proč. Vyčkáváme a jako všichni doufáme, že se situace bude jenom zlepšovat. Pevně věříme, že období července a srpna proběhne již standardně, ale aktuálně je to spíše věštění z křišťálové koule... Prozatím přejeme hodně zdraví a v rámci možností pěkné dny.

Váš názor nás zajímá!

2020-03-25

Nespíme a stále něco vymýšlíme... proto bychom také rádi znali váš názor. Pomůžete nám vylepšit naše služby? Věnujte prosím chvilku našemu dotazníku. Odkaz na dotazník ► https://bit.ly/2w0d1nq Předem děkujeme!

NOVÁ SEZONA ZAČÍNÁ 6.6. !

2020-05-10

Vše se pomalu vrací do normálu a proto již nic nebrání mírně opožděnému startu sezony 2020. S pravidelně vypisovanými termíny našich průvodcovaných tras se na vás těšíme od 6.6. 2020.

ČERVNOVÉ TERMÍNY VYPSÁNY!

2020-05-28

První letošní termíny jsou zde. Vydat se s námi můžete na nejoblíbenější trasy v údolí pod Sněžkou a poznat historii tohoto kouzelného místa. Rezervujte si své místo ještě dnes. Na emailu aupatalagency@gmail.com nebo telefonicky na 739 990 364. Těšíme se na vás! :-)

Čtvrteční Toulky Malou Úpou jsou zpět!

2020-07-01

Stejně jako minulý rok s námi můžete i letos vyrazit na Toulky Malou Úpou za krásami a historií tohoto koutu Krkonoš. Na výběr bude ze 2 tras - "Pomezním hřebenem a okolo kostela" a "Lesní pěšinou na Niklák a do Eliščina údolí s návštěvou kostela". Vyrážíme každý čtvrtek v 9:30 h od infocentra na Malé Úpě. Rezervovat místa předem není nutné, nicméně to doporučujeme. :-)

Nabitý červencový program

2020-07-05

Kromě tradičních Toulek Malou Úpou máme pro vás na čtvrteční podvečer připravenou trasu v okolí Pece pod Sněžkou, která začíná vždy v 16:30 h po celou dobu letních prázdnin. Dále se vydáme letos poprvé na trasu "Z kolonády do Vrajtu" a nechybí ani oblíbené trasy z Velké Úpy a Harrachova. Přesná data najdete v tabulce aktuálních termínů nebo na facebooku. Těšíme se na vás!

Prázdninové Toulky Malou Úpou

2021-07-10

Stejně jako v uplynulých letech se můžete i letos těšit na čtvrteční putování za historií Malé Úpy a okolí. Od 15.7. do 12.8. se na Vás těšíme každý čtvrtek u infocentra na Malé Úpě v 9:30 h. Aktuální informace a trasy pro dané termíny naleznete na našem Facebooku. Těšíme se na vás v Krkonoších!